Up Fest 2018

Up Fest — це фестиваль стартапів у Маріуполі, який проводиться Центром інноваційного підприємництва за підтримки USAID та Приазовського державного технічного університету.

Лише за два тижні відбудеться фестиваль стартапів Up Fest 2018 де студенти ПДТУ та учні маріупольського міського ліцею презентуватимуть 9 цікавих та різноманітних інноваційних проектів — від високотехнологічних до розважальних.

Захід відбудеться 28 березня 2018

Місце проведення ДВНЗ ПДТУ, корпус 5, блок А1

Реєстрація учасників та журі почнеться о 10:00

Стартапи

  1. Smart Boiler — це пристрій для керування будь-яким електричним водонагрівачем з можливістю віддаленого доступу за допомогою смартфону. Завдяки алгоритму самонавчання, smart boiler здатний скоротити витрати електроенергії на нагрів води на 20%.

  2. Junk Income — мобільний пункт з роздільного збору та утилізації вторинної сировини. Це не тільки турбота про екологію але й вигідний бізнес. Стартап Junk Income дозволить ОСББ та приватним особам заробляти на зборі та продажу вторсировини переробним заводам.

  3. Vitae — це сервіс з лізингу матеріалів для остеосинтезу. Якісний остеосинтез — це дорога процедура, але завдяки стартапу Vitae відновити зламані кістки можна буде значно дешевше, зручніше та безпечніше.

  4. Artist archery — це майстерня з виготовлення ексклюзивних луків на замовлення. Завдяки зручному онлайн-конфігуратору кожен бажаючий може зібрати собі лук своєї мрії, а майстер втілить цю мрію в життя.

  5. Просто простір — це місце для зустрічі творчих людей та ремісників міста Маріуполь, де всі бажаючі можуть цікаво провести час та навчитися чомусь новому на майстер-класах.

  6. Walk My Dog — це сервіс з вигулу домашніх тварин. Терміново визвали на роботу? Погано себе почуваєте й не можете вийти на прогулянку з улюбленим собакою? Фахівці Walk My Dog з радістю вигуляють вашого улюбленця, привезуть корм додому або відвезуть до ветеринара.

  7. Золоте яєчко — це якісна, екологічно чиста продукція інкубатора з вільним вигулом птахів та якісними кормами.

  8. Яблучний рай — це ферма з вирощування яблук ексклюзивних сортів на продаж. Тільки у яблучному раю ви зможете придбати яблуки сортів: братчуд, джин, трайденг та інших і насолодитися їх незабутнім смаком.

  9. Walking hookah — це сервіс з аренди та доставки готових смачних кал'янів додому протягом години.

Попередні фестивалі

Up Fest 2017