Анонс

Прототип

Вподобати

9 вподобань
557 переглядів
ресторани
розважальні заклади
чат бот
Анонс

BookUp

Чатбот для швидкого бронювання місць в розважальних закладах

Проблема

Ви прийшли компанією в улюблений заклад, а всі місця зайняті і коли звільняться не відомо, знайома ситуація? Також не відомо чи є вільні місця в інших закладах. Особливо це актуально в п’ятницю ввечері, або на вихідних. Доводиться шукати телефони закладів, або їздити з одного закладу до іншого. Це все марно витрачений час.

Звичайно, Ви можете зателефонувати адміністраторові закладу, але при великому напливі клієнтів він просто не має можливості відповідати на всі вхідні дзвінки.

Ми з цією проблемою стикаємося постійно, тому хочемо її вирішити, перш за все, для себе.

Цільова аудиторія

Наприклад, в Маріуполі тільки кафе та ресторанів більше ніж 60, а є ще, кінотеатри, спа-салони, сауни, абощо. Це приблизно 3600 місць для замовлення кожні вихідні.

Рішення

Тренд сьогодення — месенджери. Це не тільки данина моді, але й дуже зручний інструмент. Тому ми вирішили створити чат-бота, який допоможе швидко перевірити наявність вільного місця та забронювати столік в улюбленому кафе лише в три кліки.

Наш бот буде дуже дбайливим, тому наступного дня обов'язково поцікавиться: як пройшов вечір, чи все було гаразд і попросить залишити відгук або побажання. Всі наші користувачі матимуть змогу запитати у бота відгуки про будь-який заклад!

Ця інформація буде корисною не тільки для користувачів, але й для власників розважальних закладів. Але й це ще не все! Бот сповіщюватиме наших користувачів про цікаві події, нові блюда у меню або розважальні програми у закладах міста.

Як це працює рішення

1. Ви обираєте заклад;

2. Вказуєте кількість відвідувачів та час;

3. Адміністратору необхідно тільки натиснути «так» чи «ні» і Ви одразу отримаєте своє замовлення, або чат-бот запропонує інші варіанти.

6acb0617738b5237d208059ecbd3d9ed.png

7893239bfea5849c2e76d6167d58d201.png

0884676254f3296cb408edcfe2b8c2e2.png

2434a0cfa6d8ceba5aabb130a873202d.png

Конкуренти

Сервісів замовлення місць в закладах безліч, наприклад restorania.com, stolik.ua та інші. Але всі вони мають головний недолік – відсутність миттєвого зворотного зв’язку. Тобто, Ви можете замовити столик заздалегідь, а ось перевірити чи є вільне місце саме зараз – ні.

Команда

Катерина Полупанова

Катерина Полупанова

Юля Булгакова

Юля Булгакова

Презентація

Фото